Vítejte na našem webu, vítá Vás nehtové studio Denlen v Brně!

(manikúra, pedikúra, gel-lak, shellac, modeláž nehtů - gelové nehty Brno)

Vážení návštěvníci,

Vítáme Vás na našich webových stránkách, kde bychom Vám chtěli představit naše malé nehtové studio a služby, které můžeme nabídnout. Rádi Vás přivítáme v naší provozovně v Brně, v  rodinném prostředí s příjemnou atmosférou. Relaxujte u nás s poslechem příjemné wellness hudby

 

12 důvodů PROČ BYSTE NÁS MĚLI NAVŠTÍVIT...

 
 • Levné, ale kvalitní služby v rodinném nehtovém studiu!
 • U nás ONLINE REZERVACE! Objednávky rychle a jednoduše!
 • Automaticky připomínáme návštěvu e-mailem 1 den předem
 • Možnost platby KARTOU! (plaťte bezkontaktně) vše kromě pedikúry
 • Před návštěvou si vyberte ze stovek druhů barev a zdobení v naší fotogalerii!
 • Spousta slev a akcí na naše služby!
 • Při návštěvě ZDARMA nabídme kávu, čaj nebo vodu!
 • Žijeme ON-LINE - jsme s vámi na nejpopulárnějších sociálních sítích!
 • Dodržujeme etický kodex a máme nadstandardní reklamační podmínky!
 • Naší nejvyšší prioritou je spokojenost našich klientů!
 • Stovky spokojených klientů, nejvíce doporučení v JM kraji na MUJSALON.COM
 • Připravujeme pro Vás nový benefitní program s odměnami za vaše pravidelné návštěvy!

ONLINE REZERVACE ZDE...

 

Jste spokojeni se službami manikúra, pedikúra, modeláž nehtů nebo shellac? Přidejte pozitivní recenzi na naše stránky!

Naše VIDEO na YOUTUBE shlédlo více než 100 tisíc návštěvníků!

_______________________________________________________________________________

Jste nároční na kvalitu a vyžadujete profiesionální přístup? Nevyhledáváte velká a drahá nehtová studia? Pokud odpovídáte alespoň jednou "ANO", pak možná právě naše nehtové studio bude pro Vás tím, co hledáte! Vyzkoušejte!

undefinedNabízíme profesionální služby z oblasti péče o ruce a nohy - manikúru, gel-lak, CND Shellac, modeláž nehtů a pedikúru, vše v našem nehtovém studiu v Brně. Všechny ženy bez ohledu na věk, by měly mít upravené nehty. Nehty jsou přeci vaší vizitkou, obzvláště na rukou jsou každému stále na očích. Všechny si můžete dopřát pocit krásných a upravených rukou i nohou. Pro všechny tedy nabízíme tyto služby: modeláž nehtů, pedikúra, manikúra, gel-lak, CND Shellac, P-Shine, zdobení nehtů a jejich úpravu. V rámci modeláže se specializujeme na gelové nehty, které dnes "letí". Modeláž nehtů vypadá zcela přirozeně a zkrášluje Vaše ruce. Stačí si jen vybrat z naší nabídky služeb a také z jedinečné fotogalerie barev a materiálů, kterou jinde nenajdete.

Těší se na Vás Lenka Dobešová a Denisa Hrdová - poskytovatelé služeb manikúra, pedikúra, gel-lak, CND Shellac a modeláž nehtů (gelové nehty) v nehtovém studiu Denlen - Brno - Černá Pole. Majitelky studia (matka s dcerou), které si zakládají na pečlivosti a preciznosti poskytovaných služeb s cílem dosažení nejvyšší kvality odvedené práce. TOP prioritou je pro nás co nejvíce spokojených klientů, kteří se k nám budou rádi a opakovaně vracet.

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k velkému zájmu o naše služby je vhodné se objednávat s dostatečným časovým předstihem! (optimálně týden předem)

OBJEDNAT SE ONLINE...

Po domluvě za Vámi přijedeme i domů nebo např. ke kadeřnici! (u Pedikúry práce v terénu POUZE v Brně - Černá Pole!)

_________________________________________________________________________________________________________

Nevíte, jak obdarovat vaše příbuzné či známé? 

Máme pro vás tip! DÁRKOVÝ POUKAZ NA SLUŽBY MANIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ!

Využijte našeho dárkového poukazu pro služby manikúry, modeláže nehtů nebo shellac s možností  vlastního věnování v hodnotě dle vlastního výběru! (objednejte ihned zde!)

_____________________________________________________________________________________

Modeláž nehtů...

Každá žena nemusí mít štěstí na zdravé a krásné nehty a i když to štěstí má, nemusí být zrovna ženou, která denně sedí v kanceláři a svoje nehty opírá pouze o pero. Většina z nás skutečně manuálně pracuje alespoň doma a tak záchranou může být právě modeláž a úprava nehtů v nehtovém studiu. Některé z nás řeší nepěkné nehty jednoduše. Jde do drogerie nebo navštíví internet a koupí si sadu umělých nehtů a lepidlo. Doma si je nalepí a snaží se vykouzlit zázraky. Většinou tyto úpravy nehtů ovšem nevydrží déle než 1 den, protože obvykle nějaký ten nehet velmi rychle odpadne.

Pokud si ovšem nehty necháte vymodelovat u manikérky, většinou se dostaví úplně jiný výsledek. V nehtovém studiu strávíte obvykle příjemné chvíle, můžete probrat spoustu věcí a hlavně většinou skutečně odcházíte spokojena a s výsledkem, který jste předem očekávala. Profesionálně vymodelované nehty většinou opravdu vydrží mnohem déle než "po domácku vyrobené". V podstatě vám mohou při troše slušného zacházení a pravidelného doplňování vydržet napořád. Navíc takovéto nehty opravdu vypadají zcela přirozeně a na první pohled není absolutně poznat, že jsou umělé.

Při modeláži nehtů vám manikérka provede základní manikúru, kdy ošetří nehtová lůžka a kůžičky, zpiluje vaše přírodní nehty, provede lehkou masáž a připraví vám "typy" nehtů (umělé nehty), které přesně padnou na vaše prsty dle jejich tvaru. Typy se zkouší prst po prstu z velkého množství různých druhů nehtů tak, aby vám co nejlépe pasovaly velikostí i tvarem. Tyto "typy" se následně postupně lepí speciálním lepidlem na vaše přírodní nehty. Lepí se pouze malá část nehtu na konec nehtového lůžka, nikoliv na celou plochu přírodního nehtu. Po nalepení nehtů je potřeba každý nehet dokonale upravit - zastřihnout, zapilovat, obrousit - vymodelovat požadovaný tvar a délku dle potřeb a požadavku zákaznice. Po celkové úpravě nehtu, opilování a očištění je nehet připraven na aplikaci UV gelu. Na zbylou část přírodního nehtu včetně nově nalepeného nehtu se nanáší několik vrstev gelu, tedy dojde k dokonalému spojení a fixaci umělého nehtu s přírodním.  Gel se nanáší jemným speciálním štětečkem tak, aby vznikl opticky jednolitý celek. Následuje "zapékání" gelu ve speciální UV lampě, která gel pomocí UV zářivek dokonale vytvrdí. Přístroj pracuje na bázi UV záření, takže není na místě obava z nějaké nepříjemné vysoké teploty, která by působila na vaše ruce. Následně se aplikuje několik dalších vrstev gelu a postupuje se stejným způsobem. Ve finále může proběhnout určité zdobení nehtů různými ozdobami - kamínkami, třpytkami, razítkem a podobně. Někdo není nakloněn přílišnému zdobení, proto spíše preferuje klasické lakování nebo francouzskou manikúru.

Přijďte vyzkoušet naše služby! Nehtové studio Denlen Brno nabízí manikúru, modeláž nehtů, gel-lac, shellac a pedikúru. Vyzkoušejte gelové nehty, které teď letí! :-)

__________________________________________________________________________________________

Péče o nehty - články

Péče o ruce a nohy

09.08.2016 20:20
Péče o ruce a nohy Krásné ruce a nehty tvoří...

Proměňte ruce ve svou největší přednost!

04.09.2012 19:49
Proměňte ruce ve svou největší přednost! Ruce...

P-Shine - krásné nehty bez chemie

04.09.2012 19:41
P-Shine - krásné nehty bez chemie (zdroj:...

Zdravé lakování

06.08.2010 11:51
Přestože je dnes možný výběr ze široké palety...

Správná úprava nehtů je polovinou úspěchu

06.08.2010 11:50
I při základní úpravě nehtů dávejte pozor na...

Nezbytní pomocníci – rukavice a krémy

06.08.2010 11:48
Pokožku rukou i nehty je třeba regenerovat....

UPRAVENÉ NEHTY – NAŠE VIZITKA

06.08.2010 11:45
Zdravé a upravené nehty můžeme mít, pouze...
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

PROPAGUJTE NÁS!!!

... a získejte slevy na naše služby modeláže nehtů pro Vás nebo svoje zákazníky.

Jakákoliv forma reklamy pro naše nehtové studio je odměněna. Preferujeme individuální domluvu. V případě zájmu nás KONTAKTUJTE!

Nabízíme také výměnné služby reklamy.

___________________________________________________________________________

nehtové studio Brno, modeláž nehtů, manikúra, pedikúra, nehty Brno, P-shine, Shell lac, Gel lak, nehtová modeláž, levně v Brně

___________________________________________________________________________