Manikúra, modeláž nehtů (Nehtové studio Denlen - Brno)

(Fotogalerie materiálu zde)

Manikúra

Základní manikúra obsahuje dezinfekci rukou, odmočení ve vodní lázni s použitím mořské soli, zastřižení nebo zapilování přírodních nehtů do požadovaného tvaru, změkčení kůžiček a jejich následné zatlačení, masáž prstů s použitím olejíčku (na výběr různé vůně), použití vitamínového krému.
 

Nad rámec základní manikúry vám samozřejmě nabízíme i doplňkové služby, jako je klasické nebo francouzské lakování či zdobení nehtů.

Kontakty a  objednávka        Cenik

__________________________________________________________________________

Japonská manikúra  P-SHINE

P-SHINE je čistě přírodní vyživovací metoda pro vaše vlastní nehty. Výrobky používané pro P-SHINE metodu neobsahují žádné syntetické chemikálie. Principem této metody je leštění nehtů a vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Základními látkami jsou: bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5.

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavější nerostoucí nehty. Jelikož je principem P-shinu leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně do 14 dnů doplňovat. Po zaleštění těchto přírodních látek speciální leštičkou na nehet se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, protože nehet získá vysoký lesk. Tato technika je vhodná i pro muže.

Kontakty a objednávka        Cenik

__________________________________________________________________

Modeláž nehtů

Čisté a krásné ruce jsou součástí přispívající k pěstěnému  vzhledu každé ženy. Pokud ženě její vlastní nehty nemohou narůst do požadované délky nebo pokud nejsou dostatečně silné, lze tento problém vyřešit aplikací umělých nehtů. Vlastní nehet lze prodloužit buď nanášením akrylové hmoty, nalepením umělého nehtu, gelů nebo kombinací těchto metod. Umělý nehet aplikujeme vždy tak, aby vypadal přirozeně a nebránil v růstu vlastnímu nehtu.

Umělé nehty se používají v těchto případech:

1) pro zakrytí zlomených nebo poškozených nehtů

2) pro zlepšení vzhledu velmi krátkých nebo špatně tvarovaných nehtů

3) pro překonání zlozvyku okusování nehtů

4) pro ochranu nehtů před třepením nebo lámáním

 

Vzhledem k tomu, že vaše nehty neustále rostou, doporučujeme max. po 3 až 4 týdnech nehty opět odborně ošetřit a doplnit.

 

Kontakty a objednávka        Cenik

________________________________________________

GEL - LAK

Inovativní gelový lak na nehty se používá přímo na přírodní nehty jako klasický lak, ale nechá se navíc vytvrdit UV-lampou (stejně jako vrstvy gelu při aplikaci gelových nehtů). Specifický je právě svou jednoduchostí aplikace, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk gel-laku vydrží až 3 týdny.

Aplikace gel-laku

Proces aplikace je ve srovnání s nanášením gelových nehtů rychlejší a jednodušší. Přírodní nehet se ošetří jako při klasické manikůře bez použití gelových změkčovačů. Nanese se vrstva základního (čirého) gel-laku a nechá se 2 minuty v 36W UV lampě, poté se aplikuje barevný UV gel- lak v 1 nebo 2 tenkých vrstvách, opět každá vrstva vytvrzená v 36W UV lampě 2 minuty a pro konečný lesk a fixaci se nanese základní gel- lak, který se vytvrdí v 36W UV lampě 2 minuty. Nakonec se pomocí čističe gelu setře výpotek. Celá aplikace trvá cca 30 min.

Odstranění gel-laku

Gel-lak se odstraní přiložením fólie s buničinou namočenou v čistém acetonu, takže působí pouze na povrchu gel-laku a po 10-15 minutách se rozpuštěný gel lak odloupne např. pomerančovým dřívkem. Inovativní na gel-laku je právě fakt, že po odstranění nejsou nehty zažloutlé ani porušené, naopak se zpevní a lze je vyleštit.

zdroj: https://www.omlazeni.cz/wiki/gel-lak.html

Kontakty a objednávka        Cenik

____________________________________________________

CND® SHELLAC®

Patentovaná UV3 technologie pro modeláž nehtů zajišťuje vysoký zrcadlový lesk a dlouhé 14-ti denní nošení bez poškození. Nejšetrnější metoda zpevnění a lakování přírodních nehtů. Na rozdíl od gelů a gel-laků, které vyžadují při odstranění pilování, se odstranění tohoto laku provádí za pomocí SHELLAC odstraňovače, do kterého se na nehet na 10 minut odmočí. Díky speciální technologii se barevná vrstva rozpadne.
 
Jak se postupuje při jeho aplikování?
 
- desinfekce rukou
- suchá manikúra
- vrstva Shellac base
- vrstva Shellac color
- 2. vrstva Shellac color
- vrstva Shellac TOP
- všechny 4 vrstvy se postupně vytvrdí v UV lampě
- vmasírování výživného olejíčku a úprava nehtového okolí
- výživný a hydratační krém na ruce
 
Doba trvání cca 60 min.
 

Po 14 dnech se doporučuje aplikaci opakovat nebo odstranit Shellac odstraňovačem.

____________________________________________________________

VYBÍREJTE NOVĚ Z NAŠÍ FOTOGALERIE MATERIÁLU! - U nás na výběr z více než 450 odstínů gelů, gel-laků, shellaků a několika druhů zdobení! Relaxujte u nás s poslechem příjemné wellness hudby.

Chcete ušetřit na našich službách?

Využijte našich slevových akcí!

Při každé Vaší návštěvě Vám ZDARMA nabídneme čaj nebo kávu.

__________________________________________________________________________________________

Provozovatel:

Manikúra Brno, modeláž nehtů Brno                  CERTIFIKÁTY

                                  

Denis a  Hrdová

Místo podnikání: Lomená 710/11, 61700 Brno - Komárov

Provozovna: Merhautova 130, 613 00  BRNO

IČ: 76383164

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 1. listopadu 2009

ID RŽP:3255091

Číslo jednací: MMB/0278192/2011

Evidující úřad:  Magistrát města Brna

 

________________________________________________________________________________________________________________

 

NAŠE VIDEO NA YOUTUBE SHLÉDLO VÍCE NEŽ 100 000 NÁVŠTĚVNÍKŮ!