Ceník - manikúra a modeláž nehtů

(platný od 1.1.2024)

 

Manikúra

Klasická manikúra
SLUŽBA OBSAHUJE: desinfekci rukou, odmočení ve vodní lázni s použitím mořské soli, změkčení, zatlačení, popř. zastřižení kůžiček, zpilování nehtů do přijatelné délky, zmatnění povrchu. Na závěr natření prstů olejíčkem, vitamínový krém a lehká masáž rukou.

400 Kč

45 min

Japonská manikúra P-Shine 
SLUŽBA OBSAHUJE: desinfekci rukou, změkčení kůžiček pomocí olejíčku a zatlačení, zpilování nehtů do přijatelné délky, zmatnění povrchu. Vyleštění nehtů p-shinem... Základními látkami jsou: bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, křemičitá hlinka, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamin B5. Na závěr natření prstů olejíčkem, vitamínový krém a lehká masáž rukou. 

500  60 min
Permanentní lakování nehtů gelem nebo francouzské zdobení, ruční malování lakem/gelem od 150 Kč  
Více zkracování/přebroušení nehtů (objem, délka, tvar) od 100 Kč  
Masáž rukou 70 Kč  
Peeling (u Modeláže a Zpevnění nehtů - ZDARMA) 70 Kč  
Odmočení rukou ve vodní lázni s mořskou solí a odstranění
ztvrdlé, suché kůže/ošetření záděrů    
od 100 Kč  
Odlakování nehtů                                                        70 Kč  

 


GEL-LAK / CND Shellac

GEL-LAK nebo Shellac včetně základní manikúry
SLUŽBA OBSAHUJE: desinfekci rukou, změkčení kůžiček olejem a zatlačení, zpilování nehtů do přijatelné délky, zmatnění povrchu, nanesení desinfekce-odmašťovače, případně navíc přilnavače, 1.vrstva báze gel-laku / Shellacu, zvolený barevný odstín 2 až 3 vrstvy, závěrečný top gel-lak / Shellac. Všechny vrstvy se vytvrzují v LED lampě. Na závěr natření prstů olejíčkem, vitamínový krém a lehká masáž rukou. 

Shellac: patentovaná UV3 technologie pro úpravu nehtů zajišťuje vysoký zrcadlový lesk a dlouhé 14-ti denní nošení bez poškození. Nejšetrnější metoda zpevnění a lakování přírodních nehtů.
650 Kč 60 min
Doplnění gel-laku nebo Shellacu včetně základní manikúry 650 Kč 60 min
Odstranění gel-laku / Shellacu
(cena dle náročnosti)
od 150 Kč 30 min

 

Modeláž nehtů a zdobení

Gelová modeláž na tipy včetně základní manikúry
SLUŽBA OBSAHUJE: desinfekci rukou, změkčení kůžiček olejem.. (pokud je hodně suchá kůže - doporučujeme odmočení ve vodní lázni s mořskou solí, zatlačení kůžiček a jejich odstranění, ošetření záděrů), zpilování nehtů do přijatelné délky, zmatnění povrchu, nanesení desinfekce-odmašťovače. Vlastní nehet se prodlouží nalepením umělého tipu. Umělý nehet aplikujeme vždy tak, aby vypadal přirozeně a nebránil v růstu vlastnímu nehtu.. Zpilování do požadové délky, tvaru, opět desinfekce, 1.vrstva báze gelu, vymodelování nehtu stavebním gelem, po vytvrzení v LED lampě znovu zpilování do jemného tvaru, závěrečný top gel. Všechny vrstvy se vytvrzují v LED lampě. Na závěr PŘÍJEMNÝ PEELING RUKOU, natření prstů olejíčkem, vitamínový krém a lehká masáž rukou.
790 Kč 100 min
Zpevnění přírodních nehtů gelem včetně základní manikúry

SLUŽBA OBSAHUJE: desinfekci rukou, změkčení kůžiček olejem.. (pokud je hodně suchá kůže - doporučujeme odmočení ve vodní lázni s mořskou solí, zatlačení kůžiček a jejich odstranění, ošetření záděrů), zpilování nehtů do přijatelné délky, zmatnění povrchu, nanesení desinfekce-odmašťovače, případně navíc přilnavače, 1.vrstva báze gelu, vymodelování přírodního nehtu stavebním gelem, po vytvrzení v LED lampě znovu zpilování do jemného tvaru, závěrečný top gel. Všechny vrstvy se vytvrzují v LED lampě. Na závěr PŘÍJEMNÝ PEELING RUKOU, natření prstů olejíčkem, vitamínový krém a lehká masáž rukou.

ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty"

690 Kč 60 min
Doplnění nehtů
SLUŽBA OBSAHUJE: desinfekci rukou, změkčení kůžiček olejem.. (pokud je hodně suchá kůže - doporučujeme odmočení ve vodní lázni s mořskou solí, zatlačení kůžiček a jejich odstranění, ošetření záděrů), zpilování nehtů do přijatelné délky, zmatnění povrchu, nanesení desinfekce-odmašťovače. 1.vrstva báze gelu, potažení doplňovaného nehtu stavebním gelem ve 2 vrstvách, po vytvrzení v LED lampě znovu zpilování do jemného tvaru, závěrečný top gel. Všechny vrstvy se vytvrzují v LED lampě. Na závěr natření prstů olejíčkem, vitamínový krém a lehká masáž rukou.
590 Kč 80 min
Kompletní odstranění nehtové modeláže (cena dle náročnosti)

SLUŽBA OBSAHUJE: desinfekci rukou. Odstranění původní modeláže nehtů, zpilování nehtů do přijatelné délky, zmatnění povrchu.

Pokud je hodně suchá kůže - doporučujeme odmočení ve vodní lázni s mořskou solí, zatlačení kůžiček a jejich odstranění, ošetření záděrů). Na závěr natření prstů olejíčkem, vitamínový krém a lehká masáž rukou.

od 200 Kč 45 min
Odbroušení cizího materiálu
(např. zdobení od jiné manikérky/akryl z vietnamských studií)
od 150 Kč  
RUBBER BASE - po domluvě prodloužení trvanlivosti modeláže
(vhodné pro křehké nehty/proti odchlipům)
70 Kč  
Nový umělý nehet 20 Kč  
Po domluvě zpevnění nehtu pudrem -
odolný a pružný akrygel
7 Kč   
Nebo zpevnění nehtu extra gelem se skelným vláknem
(vhodné pro velmi problematické nehty)
7 Kč  
Permanentní lakování nehtu gelem nebo francouzské zdobení, ruční malování lakem/gelem
(speciální thermo barvy, svítící a flip-flop gely s příplatkem) 
od 20 Kč  
Drobné zdobení (kamínky, nálepky, razítka, fimo plátky) 20 Kč (1ks)  

 

 Služby ZDARMA k modeláži nehtů

Dezinfekce, přilnavače gelu  
Příjemný peeling rukou  
Ošetření kůžičky olejem po modeláži  
Použití vitamínového krému a lehká masáž rukou  

 

VYBÍREJTE NOVĚ Z NAŠÍ FOTOGALERIE MATERIÁLU! - U nás na výběr z více než 450 odstínů gelů, gel-laků a několika druhů zdobení!

 UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k velkému zájmu o naše služby je vhodné se objednávat s dostatečným časovým předstihem! (optimálně 4 - 5 dnů předem)

 

OBJEDNÁVEJTE SE ZDE...

čtěte reklamační podmínky a etický kodex

   Po domluvě za Vámi přijedeme i domů nebo např. ke kadeřnici!

 Nehtové studio DENLEN BRNO - pro Vaše gelové nehty to nejlepší! :-)

Ceník je platný od 1.1. 2023. Všechny ceny jsou smluvní. Nejsem plátcem DPH. Změna ceníku a akčních nabídek vyhrazena.