MODELÁŽ NEHTŮ, MANIKÚRA, PEDIKÚRA - AKCE A SLEVY PRO VÁS!

Slevy platné pouze z ceníkových cen (nevztahuje se na již běžící akce)...                      

platné od 1.1.2019 neomezeně (pokud není uvedno jinak)

SLEVA 10% ZA DOPORUČENÍ !!! (manikúra a modeláž)

Slevu obdržíte při Vaší další návštěvě za Vámi doporučenou osobu. Slevy za jednotlivé osoby se nesčítají. Maximální sleva při jedné vaší návštěvě může činit 10%.

SLEVA 20% ZA DOPORUČENÍ !!! (pedikúra)

Slevu obdržíte při Vaší další návštěvě za Vámi doporučenou osobu. Slevy za jednotlivé osoby se nesčítají. Maximální sleva při jedné vaší návštěvě může činit 20%.

NAROZENINOVÁ SLEVA 10% !!! (manikúra a modeláž)

Slevu obdržíte v období, kdy máte narozeniny. Za období narozenin se považují 2 týdny před a 2 týdny po vašem datu narození. Uplatnit slevu je mož pouze na jednu návštěvu v období Vašich narozenin. Pro uplatnění slevy je nutné předložit doklad, prokazující vaše datum narození. Slevu lze uplatnit pouze na služby manikúry a modeláže nehtů!

NAROZENINOVÁ SLEVA 50% !!!  - pouze pro nové zákaznice - 1. návštěva (pedikúra)

Slevu obdržíte pouze v daném dni, kdy máte narozeniny. (Pokud připadá na nepracovní den, tak po domluvě). Uplatnit slevu je možné pouze na jednu návštěvu ve dni Vašich narozenin.  Platí pouze pro 1. návštěvu ve studiu, tzn. pro nové zákaznice. Pro uplatnění slevy je nutné předložit doklad, prokazující vaše datum narození.

DÁRKOVÉ POUKAZY V RŮZNÝCH HODNOTÁCH !!!

Obdarujte vaše příbuzné či známé dárkovými poukazy na základní manikúru, pedikúru či na další služby dle vlastního výběru. Poukazy nejsou na jméno, tedy můžete je darovat komukoliv a jsou přenosné. Na přání a po domluvě Vám vytvoříme dárkový poukaz na míru.

 Slevy se poskytují pouze na vyžádání!

CHCI SE OBJEDNAT ONLINE...

LOAJALITA A SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ JE PRO NÁS TOU NEJVYŠŠÍ PRIORITOU !!!

 Nehtové studio DENLEN BRNO - pro Vaše gelové nehty to nejlepší! :-)